کد خبر: ٢٩٦٢٧   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1402/07/15-١٠:٣٥

نمایشگاه بین المللی های‌تک اکسپو در شیراز برگزار می‌شود.

 

برکه _ مجری نمایشگاه بین المللی محصولات دانش بنیان و فناوری های نوین ایران در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: نمایشگاه محصولات دانش بنیان و فناوری های نوین ایران با برند های تک اکسپو از روز یکشنبه ۱۶ مهرماه به مدت ۴ روز از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۷ برپا خواهد شد.

علیرضا صاحبی درخصوص شرکت های شرکت کننده در این نمایشگاه عنوان کرد: در این نمایشگاه ۶۰ شرکت دانش بنیان و فناوری بصورت مستقل شرکت کرده و ۳۰ شرکت دیگر در پاویون ها حضور دارند تا در مجموع شاهد حضور ۹۰ شرکت باشیم .

به گفته وی صنایع شیمیایی، نفت، مخابرات، الکترونیک و آی تی استقبال خوبی از نمایشگاه داشته اند.

مدیرعامل شرکت توسعه فناوری‌های مهر ویژن با اشاره به اینکه نمایشگاه محصولات دانش بنیان و فناوری های نوین ایران در سه سالن سرو، مرگش و بهار با فضای مفید ۱۹۰۰ مترمربع برگزار خواهد شد، تصریح کرد: قریب به ۷۰ درصد شرکت های شرکت کننده در نمایشگاه از فارس هستند و البته شرکت هایی از یزد، اصفهان، کرمان و تهران نیز حضور خواهند داشت و استقبال خوبی شده است .

وی ادامه داد: این نمایشگاه با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار خواهد شد و این صندوق ۷۰ درصد هزینه‌ ها را پوشش می دهد.

مجری نمایشگاه بین المللی محصولات دانش بنیان و فناوری های نوین ایران هدف از برگزاری نمایشگاه را کمک به تجاری سازی محصولات دانش بنیان عنوان کرد و اذعان داشت: همزمانی نمایشگاه محصولات دانش بنیان و فناوری های نوین با نمایشگاه نفت و گاز اتفاق خوبی است می تواند زمینه تعامل و نشست هایی را با شرکت های هر دو مجموعه در پی داشته باشد .

وی با بیان اینکه در کنار نمایشگاه، رویدادهایی جانبی نیز برگزار خواهد شد، تصریح کرد: در تمامی این چهار روز رویدادهای جانبی در سالن سرو برگزار خواهد شد.

صاحبی در خصوص عناوین رویدادهای نمایشگاه گفت: ارائه نیاز صنایع استان یکی از رویدادهای مهم خواهد بود که پیش از این نیازها احصا شده، اطلاع رسانی خواهیم کرد تا شرکت ها اگر توان رفع آن را داشته باشند، فضای نشست های b2b را برایشان فراهم کنیم .

وی ادامه داد: پنل هم اندیشی در حوزه صادرات با همکاری دانشگاه شیراز و هاب صادراتی استان فارس جهت کمک به شرکت های دانش بنیان به منظور اتصال به بازارهای جهانی، نشست جذب سرمایه در فناوری نانو و نشست فناوری های نوین صنعت ساختمان از جمله مهم ترین رویدادهای جانبی خواهد بود.

مجری نمایشگاه بین المللی محصولات دانش بنیان و فناوری های نوین ایران با اشاره به اینکه تلاش شده هیئت های تجاری از کشورهای همسایه در این نمایشگاه حضور داشته و بازدید نمایند، عنوان کرد: به منظور انتقال تجربه و فناوری میان کشورمان و کشور عراق، صنایع و دانشگاه های کشور عراق در این نمایشگاه حضور خواهند داشت./ اخبار شیراز

منبع: خبرگزاری علم و فناوری

 

 

 

پایگاه اطلاع رسانی نشریه برکه بطور منظم خبر های استان فارس علی الخصوص خبر شیراز را به همراه اخبار خوزستان و جنوب ایران را برای شما منتشر میکند  با ما همراه باشید.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج