کد خبر: ٢٩٩٠٥   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1402/08/26-١٥:٢٠

رئیس سازمان ورزش بسیج کشور خبر داد؛

آغاز اولین دوره مسابقات فرهنگی و ورزشی سپاه در شیراز

رئیس سازمان ورزش بسیج کشور از آغاز اولین دوره مسابقات فرهنگی و ورزشی سپاه در شیراز خبر داد.

 

برکه _ سردار فخرالدین میرافضل ظهر جمعه در نشست خبری اولین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان وظیفه بیان کرد: اولین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان وظیفه سپاه در هشت رشته در شیراز آغاز شده است.  

رئیس سازمان ورزش بسیج کشور اضافه کرد: هدف از برگزاری این جشنواره تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص سربازان بوده و در تلاش هستیم که دو سال سربازی برای هر فرد نظیر یک دانشگاه باشد.  

به‌گفته این مقام مسئول، افزایش توانایی سربازان وظیفه از جمله موضوعاتی است که مجموعه سپاه مدنظر قرار گرفته تا بتوان  فرهنگ ورزش را در جامعه سربازان وظیفه بسط داد.  

سردار میرافضل ادامه داد: استعداد یابی و شناسایی نیروهای توانمند در مجموعه کارکنان وظیفه سپاه  یکی دیگر از اهدافی است که این دوره از مسابقات به دنبال دستیابی به آن است.  

مسئول سازمان ورزش بسیج کشور تاکید کرد: این مسابقات در هشت رشته ورزشی برگزار شده و نزدیک به ٨٠٠ ورزشکار در این مسابقات شرکت کرده اند و این جشنواره باعث شور و نشاط در میان یگان ها شده است.  

سردار میر افضل تاکید کرد: در بسیاری از مسابقاتی که در رده های مختلف برگزار می شود سربازان نقش ویژه ای در حضور و کسب رتبه های برتر دارند 

علی اصغر محمودی، مسئول تربیت بدنی نیروی دریایی سپاه نیز گفت: برای اولین بار اینگونه برنامه ها و با حضور تمامی اعضای خانواده سپاه برگزار شده است.  

وی اضافه کرد: خوشایند سازی سربازی یکی دیگر اهدافی است که این مسابقات به دنبال آن است.  

محمودی معتقد است: ٢٢٩ تیم در هشت رشته ورزشی به رقابت می‌پردازند./ اخبار شیراز

منبع: فارس

 

 

 

امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج