کد خبر: ٣١٤٥٢   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1403/03/31-١٣:٢٤

برای تعالی و رشد دستگاه؛

چرخش مدیریتی در شیراز

بخشی از هفتاد‌وپنجمین جلسه شورای معاونین شهرداری شیراز به تکریم و معارفه برخی مدیران اختصاص داده شد. در این جلسه، بر چرخش مدیریتی مرسوم و تحول ساختاری تأکید شد.

 

برکه _ رئیس شورای اسلامی شهر شیراز اظهار کرد: این چرخش مدیریتی باعث استفاده از ظرفیت دیگر افراد در مدیریت‌ها و تقویت دستگاه‌ها می‌شود.

سید ابراهیم حسینی بر تکریم افراد تصریح و ادامه داد: باید از تجربیات افراد استفاده شود.

محمدحسن اسدی با بیان اینکه تغییر و تحول در جهت تعالی و رشد دستگاه مرسوم است، مدیران پیشین و جدید را تکریم کرد.

وی تحولات در حوزه برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی که تحولات کل شهرداری را رقم می‌زند، را سرلوحه کار این معاونت دانست.

شهردار کلان‌شهر شیراز نیز با بیان اینکه تغییر و تحول در جهت تعالی و رشد دستگاه مرسوم است، مدیران پیشین و جدید را تکریم کرد.

وی ویژگی‌های شهردارانی که در این آیین مورد تکریم و معارفه قرار گرفتند، را برشمرد و از زحمات آنها تقدیر کرد.

نایب‌رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و هوشمندسازی شورای اسلامی شهر شیراز نیز بر تقویت حرکت شهرداری این کلان‌شهر تأکید کرد.

علیرضا اسکندری با ابراز انتظار از مدیران جدید بیان کرد: مدیران جدید در مسیر تقویت اقدامات مثبت که مدیران پیشین انجام داده‌‌اند، حرکت کرد.

قائم‌مقام شهردار شیراز نیز که از نظم سیستماتیک شهرداری شیراز سخن می‌گفت، این مقوله را نشان از تلاش معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی دانست.

آرش فرج‌زاده تصریح کرد: به دلیل تلاش‌های انجام‌شده در معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی، همه اقدامات شهرداری شیراز قابل رصد بوده و برنامه‌ریزی‌ها با اطلاعات دقیق قابل انجام است.

گفتنی است، طی این مراسم علی فراشاییان به‌عنوان سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری شیراز معارفه و از زحمات محمدعلی راضی معاون پیشین تجلیل و وی به عنوان مشاور و دستیار در امور برنامه‌ریزی معارفه شد.

همچنین شهرام سبزیان‌فرد در سمت سرپرست منطقه ۵، سید عباس هاشمی‌نژاد سرپرست منطقه ۱۰ و بهزاد پرنیان به عنوان سرپرست منطقه ۱۱ شهرداری شیراز معارفه و از زحمات مرحوم رضا مسعودی شهردار فقید منطقه ۵ و اردلان رزمجویی در سمت سرپرستی این‌ منطقه، شهرام سبزیان‌فرد شهردار سابق منطقه ۱۰ و علی فراشاییان شهردار سابق منطقه ۱۱ تجلیل بعمل آمد./ اخبار شیراز

 

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج