کد خبر: ٢٩٨٩٥   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1402/08/25-١١:٢١

آیین بهره‌برداری از آبنمای هوشمند و موزیکال دریاچه بوستان آزادی شیراز برگزار شد.

 

برکه _ آیین بهره‌برداری از آبنمای هوشمند و موزیکال دریاچه بوستان آزادی با استقبال شهروندان شیرازی و با حضور شهردار، رئیس و تعدادی از اعضای شورای اسلامی این کلا‌ن‌شهر  و مقامات شهرداری برگزار شد.

محمدحسن اسدی، شهردار کلان‌شهر شیراز در این آیین عنوان کرد: پروژه آبنمای هوشمند موزیکال یکی از پروژه‌های تفریحی و مدنظر شهروندان بود که در دریاچه بوستان آزادی با قدمت ۶۰ سال به بهره‌برداری رسید.

این مقام مسئول بابیان اینکه این آبنما طی سالیان گذشته به حالت نیمه تعطیل در آمده بود، گفت: در یک سال گذشته عملیات اجرایی مجدد آن به‌صورت شبانه‌روزی آغاز شد.

اسدی همچنین پروژه احداث پارک آبی بزرگ‌ مقیاس را یکی از خواسته‌های دیرینه مردم شهر شیراز عنوان و خاطرنشان کرد: این پروژه که در بزرگراه حسینی الهاشمی جانمایی شده، جزو  پروژه‌های بی نظیر در کشور محسوب می‌شود.

شهردار شیراز باتأکید بر اهتمام شهرداری در خصوص پروژه پارک آبی، از انعقاد قرارداد اجرای پروژه باغ پرندگان در سال جاری نیز خبر داد.

اسدی درخصوص احداث آکواریوم بزرگ شیراز هم گفت: این پروژه در حال پیشرفت فیزیکی است.

عالی‌ترین مقام مدیریت شهری شیراز یادآور شد: اجرای پروژه تله‌کابین بزرگ شهر شیراز نیز در دستور کار است و به طور مستمر پیگیری آن انجام می‌شود.

اسدی ادامه داد: در بهمن‌ماه و هم‌زمان با فرارسیدن دهه فجر نیز یک بسته ۵۰هزار میلیارد تومان تعریف ‌شده که شامل ۲۰ هزار میلیارد تومان بهره‌برداری و ۳۰ هزار میلیارد تومان کلنگ‌زنی و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی است./ اخبار شیراز

منبع: شهرداری شیراز

 

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج