کد خبر: ٢٩٨٨٦   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1402/08/23-١٨:١٠

تفاهم‌نامه همکاری مشترک دانشگاه تهران و سازمان منطقه آزاد اروند امضا شد.

 

برکه _ صبح امروز و با حضور علی زارعی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند و «سید محمد مقیمی» رئیس دانشگاه تهران و هیأت همراه، از محل احداث و راه اندازی پردیس بین المللی علم و فناوری اروند دانشگاه تهران، بازدید و سپس تفاهمنامه این پروژه علمی به امضای طرفین رسید.

مدیرعامل منطقه آزاد اروند در این نشست ضمن اعلام خرسندی از حضور دانشگاه بین المللی تهران در منطقه، اظهار داشت: قطعا راه اندازی این پردیس دانشگاهی سر منشأ تحولات مثبت و ارزنده ای خواهد شد.

زارعی افزود: توسعه فناوری دانش بنیان از سیاست گذاری های مهم سازمان منطقه آزاد اروند است که با حضور دانشگاه تهران شاهد پیشرفت کمی و کیفی، علمی و فرهنگی در منطقه خواهیم بود.

این مقام مسئول تعاملات پیش رو را موجب شکوفایی علمی در منطقه دانست و گفت: جانمایی این دانشگاه در مینو شهر اتفاق خجسته ای برای رشد و توسعه این شهر خواهد بود و بدون شک مردم منطقه از آن منتفع خواهند شد.

مدیرعامل منطقه آزاد اروند همجواری با کشورهای حوزه خلیج فارس و بویژه عراق را یک امتیاز برای اروند عنوان کرد و افزود: یکی از سیاست های پیش ارائه راهبردایی برای جذب دانشجو از کشورهای همسایه خواهد بود که با تبادلات علمی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی ایجاد شده نقش اثر گذاری در توسعه پایدار منطقه خواهند داشت./ اخبار منطقه آزاد اروند

منبع: روابط عمومی منطقه آزاد اروند

 

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج