کد خبر: ٢٩٥٧١   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1402/07/09-١١:٣٧

شریف باوی: پروژه احداث پل شهدای اروند طبق برنامه زمان‌بندی درحال اجراست.

 

برکه _ معاون فنی‌وزیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند صبح امروز (یکشنبه 9مهرماه) درنشستی که به منظور بررسی مسائل پل شهدای اروند در فرمانداری ویژه خرمشهر و با حضور امام جمعه، فرماندار، دادستان و جمعی دیگراز مسئولین این شهرستان برگزار شد؛ افزود: این پل پیشرفت فیزیکی مطلوبی داشته و در صورت هم افزایی و همکاری دستگاه های متولی، در موعد مقرر قابل بهره برداری خواهد بود.

قاسم شریف باوی خاطر نشان کرد: چنانچه دستگاه های اجرایی شهرستان خرمشهر در خصوص تعهدات‌ مشخص شده همراهی لازم را نداشته باشند ، برنامه ی زمانبندی این پروژه به تعویق خواهد افتاد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد عادل‌پور درادامه این نشست احداث پل شهدای اروند را یک پروژه مهم ملی دانست و افزود: انجام این دست از پروژه های عظیم در شهرستان اعتبارات ملی را می طلبد.

امام جمعه خرمشهر ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده توسط سازمان منطقه آزاد اروند بر ضرورت هم افزایی بین دستگاه های مرتبط ، تأکید کرد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خرمشهر همچنین هرگونه تعللی در اجرای پروژه شهدای اروند را به ضرر بیت المال عنوان کرد.

فاخر باوی ضمن اعلام همراهی دستگاه اجرایی و قضایی در انجام پروژه پل شهدای اروند، گفت: با تعامل و تشکیل جلسات بیشتر، ضمن در نظر گرفتن تمامی جوانب و احتمالات پیش بینی شده پروژه مذکور را پیش خواهیم برد.

رئیس شورای اسلامی شهر خرمشهر نیز اعلام کرد: پل آزادی ( پل قدیم خرمشهر) در وضعیت بحرانی نیست.

مجید حیدری با اعلام اینکه مطالعات انجام شده درخصوص پل قدیم خرمشهر نشان از غیر بحرانی بودن وضعیت این پل دارد؛ گفت : آمادگی کامل جهت همکاری با سازمان منطقه آزاد اروند را در اجرای پروژه شهدای اروند داریم.

فرماندار ویژه خرمشهر نیز در پایان نشست ، تصریح کرد: بهره برداری به موقع از پل شهدای اروند علاوه بر مزایایی که برای مردم منطقه دارد در تسریع امر خدمات رسانی بهتر به زوار اربعین حسینی در سال های آینده موثر خواهد بود./ اخبار منطقه آزاد اروند

منبع: روابط عمومی منطقه آزاد اروند

 

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج