کد خبر: ٢٩٥٤٩   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1402/06/10-١٠:٠٩

اولین مانور رسانه‌ای با موضوع اربعین حسینی در جنوب غرب خوزستان برگزار می شود.

 

به‌گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشریه برکه به نقل از روابط عمومی کانون بسیج رسانه شهرستان آبادان، رزمایش سه روزه رسانه‌ای ثارالله با هدف تمرین گردان‌های عملیاتی واکنش سریع رسانه‌ای در روزهای 12 تا 15شهریورماه برگزار خواهد شد.

بنابر این گزارش، رزمایش رسانه‌ای ثارالله، ویژه تولید و انتشار محصولات رسانه‌ای در خصوص اربعین حسینی در کنار انتشار دست آوردهای انقلاب اسلامی با حضور فعالان هنری و رسانه های مجازی در قالب کارگاه‌هایی تخصصی بر خط، به تولید و انتشار محتوا رسانه‌ای در ایام الله دهه فجر می‌پردازند.

آن‌گونه که در اطلاعیه کانون بسیج رسانه آبادان آمده است؛ فرآیند تولید یک محصول رسانه‌ای، از مرحله تولید پیام تا مرحله انتشار در فضای مجازی به اجرا در می آید. 

علاوه بر این شرکت کنندگان رزمایش با مقوله های چون مبانی سواد رسانه ای، ارزش ها و عناصر خبری برای درک بهتر محتوا رسانه ها  آشنا خواهند شد.

این مانور رسانه‌ای با رسانه های مکتوب و و پایگاه های خبری قرار گاه رسانه‌ای بسیج، کانون بسیج رسانه شهرستان آبادان برگزار می‌گردد.

در این رزمایش شاهد تولید و انتشار برنامه های رسانه های مکتوب، وب سایت های خبری و حضور در فضای مجازی توسط گردان های واکنش سریع رسانه ای خواهیم بود.

گفتنی است؛ گردان‌های واکنش سریع رسانه ای شامل فعالان رسانه ای بسیجی است که در جنگ رسانه ای جاری در مقابل جبهه استکبار جهانی به دفع حملات خصمانه این شجره خبیثه می‌پردازند.

 

کانون بسیج رسانه شهرستان آبادان

 

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج