کد خبر: ٢٩٥٤٧   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1402/07/07-١٧:٣٨

اسدی: با وحدت می‌توان بر همه مشکلات غلبه کرد.

 

برکه _ آخرین اخبار شیراز با ما دنبال کنید.

 

شهردار کلان‌شهر شیراز امروز (جمعه 7مهرماه) همزمان با آغاز هفته وحدت در آئین گردهمایی وحدت شیعه و سنی که در مسجد رسول اکرم (ص) اهل سنت شیراز برگزار شد، اظهار کرد: امروز نیاز به وحدت، بصیرت‌افزایی و شناخت دوستان از دشمنان است و اگر وحدت خود را حفظ کنیم، می‌توانیم خیلی بهتر مسائل و مشکلات را حل کنیم.

محمدحسن اسدی بااشاره به اینکه وحدت لازمه غلبه بر همه مشکلات است، افزود: در هفته وحدت در سطح مناطق شهرداری شیراز برنامه جشن‌های ویژه این ایام با شکوه با همکاری معاونت فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز اجرا می‌شود.

شهردار شیراز اضافه کرد: در شهر شیراز بیشتر برنامه‌ها به صورت مردمی برگزار می‌شود.

درادامه نیز رییس شورای اسلامی شهر شیراز بااشاره به ساخت مسجد اهل سنت در شیراز، اظهار کرد: اصل وجودی مکان که به نام مبارک پیامبر اکرم (ص) نام‌گذاری شده نشان دهنده وحدت است.

سیدابراهیم حسینی رمز بقای هر جامعه‌ای را وحدت دانست و افزود: در استان فارس مسائل اساسی بین شیعه و سنی به‌طورکلی وجود ندارد و یک رابطه دوستانه، صمیمانه و حتی خویشاوندی وجود دارد و هر چه این وحدت قوی‌تر باشد، انسجام جامعه بیشتر است.

رییس شورای شهر شیراز ادامه داد: شورای اسلامی شهر شیراز در خصوص فعالیت‌هایی که باید در این خصوص انجام دهد کمک بیشتری را مدنظر دارد تا بتوانیم حقوق شهروندی برادران اهل سنت رعایت کنیم./ خبر شیراز

منبع: ایمنا

 

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج