کد خبر: ٢٩٥٣٣   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1402/07/06-١٠:٤٣

معاون سیاسی استانداری فارس: امروز باید همانگونه که در دوران دفاع مقدس به جوانان اعتماد شد، باز هم به جوانان اعتماد کنیم.

 

برکه _ اسماعیل قزلسفلی امروز (پنجشنبه ۶مهرماه) بااشاره به نقش بی‌بدیل جوانان در دوران دفاع مقدس و درخشش آن‌ها در مقابله با دشمن گفت: امروز نیز باید همانگونه که در دوران دفاع مقدس به جوانان اعتماد شد و آن‌ها نیز خوش درخشیدند و نشان دادند که با تکیه به آنان می‌توان موفق شد و پیشرفت کرد؛ باز هم به جوانان اعتماد کنیم و از ظرفیت، توان، خلاقیت و نیروی جوانی آن‌ها در اداره کشور به بهترین شکل ممکن بهره ببریم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس افزود: دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی از روزهای آغازین انقلاب تاکنون تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا از هر طریق از جنگ سخت و نرم و جنگ ترکیبی گرفته تا به راه انداختن فتنه‌های متعدد نظام را با چالش مواجه کنند که تاکنون در این راه ناکام مانده‌اند.

قزلسفلی ادامه داد: آنچه که امروز برای امیدآفرینی از اهمیت بسیاری برخوردار است بحث جهاد تبیین است و با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب، در این جهت با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها در فضای حقیقی و مجازی باید در میدان باشیم که در این مسیر بهترین رویکرد گفت‌وگو با جوانان و نوجوانان است.

معاون استاندار فارس باتأکید بر اینکه باید با جوانان از واقعیت‌ها و البته پیشرفت‌ها با زبان خودشان حرف زد، افزود: امروز بیش از گذشته به جهاد حرف زدن با مردم نیاز داریم چرا که اگر ما این کار را نکنیم دشمن در کمین نشسته قلب و ذهن جوانان و نوجوانان را تسخیر خواهد کرد.

قزلسفلی اظهار کرد: دشمن امروزه با جنگ ترکیبی ایران اسلامی را مورد هدف قرار داده تا بتواند جوانان ما را از راه و مسیر پیشرفت منحرف کند اما تاکنون در این کار موفق نشده است.

معاون سیاسی استانداری فارس تصریح کرد: دفاع مقدس به ما آموخت که می‌توانیم قوی و مستقل باشیم و با اتکا به جوانان در مسیر پیشرفت گام برداریم و به دستاوردهای بسیاری نیز برسیم.

قزلسفلی بااشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم تبیین دستاوردهای انقلاب ادامه داد: هر فردی در هر جایگاهی که قرار دارد باید واقعیت‌های دفاع مقدس و اینکه چگونه پیروز جنگ هشت ساله شدیم را بیان کند.

این مقام مسئول خودباوری ملت ایران را نیز از مهم‌ترین دستاوردهای دفاع مقدس برشمرد و گفت: این جنگ سبب شد که ملت بزرگ ایران از خود باختگی از عدم اعتماد به نفس فاصله بگیرد و باطن زیبای خود و تمام ارزش‌های دینی، ملی و انقلابی خود را پیدا کند./ اخبار فارس

منبع: ایسنا

 

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج